We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

sirius

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

UFOs (jan 2012)

Thursday, November 15, 2012

26:10:2012Galaktinė Federacija per Dangaus Keliautoją26.10.2012Sveikinimai nuo federacijos:


Šiandien pradėsime deklamuodami įvykius kurie mūs nuvedė į šią vietą, šiuo laiku, šio momento.  Mes esame čia ir visalaik vedėme jūs per šiuos laikus. Iš jūsų tikėtasi dalykų kuriuos ir turėtumėte daryti. Laikas juda vis arčiau prie neišvengiamybės. Yra tiek daug darbų jūsų pasaulyje ir tiek mažai laiko.


Visa planeta buvo apimta plazmos lauko, kuri neseniai buvo paleista ir turi aukštesnes vibracijos energijos formas, tuo pačiu leidžiant tamsesnėms, sunkesnėms ir mažesnėms vibracijoms palikti netrukdomoms. Kartą perėjus jos negali grįžti. Tai yra jūsų planetoje valymas galutinio etapo pradžioje. Viena iš vėlavimo priežasčių nulėmė jūsų kosmoso stotis kuri buvo orbitoje netinkamoje paveikti šio lauko. Buvo nutarta šia orbitą patraukti, kad tinklas galėtų veikti be neigiamos įtakos žmonėms.


Kai šį energija bus aktyvuota jus vis mažiau veiks Iliuminatai. Iš pradžių to nepastebės visuomenė, bet galiausiai kažkas „patikrins vandenį“ ir tai darydami jūs nepatirsite pasipriešinimo. Tai dar labiau padrąsins „kišti voką“ kol pasidarys akivaizdu, kad Iliuminatai, kurie negalėjo matyti ir atskirti, bet žinojo, kad nėra daugiau čia ar jei yra daugiau nesipriešina veiksmams. Kai šios žinios dar labiau paplis, vis daugiau evoliucija tarnaus žmonijai. Kai tai įvyks jūs pamatysite žmonių didėjančios veiklos lavina į tai ko jūs trokštate -- klestėti, būti laisviems, tyrinėti, pažinti ir surasti tiesą.


Tai bus laipsniškas atsiradimas ir iš tikrųjų nelaipsniškas visais dešimtmečiais ir tūkstantmečiais bus nuplauti akimirksniu kai jūsų žmonės suvoks, kad gali gyventi nevaržomi kontrolės tų kurie nori pavergti jūs. Kaip mokslininkai kuria technologijas ir šie dalykai pasiekia mases ir nepaslėpti tų kurie nenori jums to duoti, kaip finansinės korporacijos rūpinasi ne vien korporacijų gerove, kaip politikai kuria teisingus  ir priimtinus įstatymus lėtai, tačiau užtikrintai pamatysite nauja pasaulį.


Mūsų ranka šiuose dalykuose nebuvo matoma, tačiau mes čia buvome. Mes sukūrėme energetinį lauką, kad apsaugoti planetą neigiamos energijos cirkuliuojančios aplink ją. Mes ištraukėme visokius kitokio pasaulio grupes kurios perėmė čia stovyklas savanaudiškiems tikslams, mes sustabdėme kitų rasių atvykimą čia svarbių energijos pokyčių metu, laukus aplink ir ant planetos ir mes padėjome vykstant šiam procesui taip, kad jūs liktumėte informuoti, prisirišę, motivuoti suvokiant tai kas aiškėja planetoje.


Kai šie dalykai vystosi ir Iluminatų griebimas darosi vis blankesnis ir blankesnis, jūs išmoksite jūsų tikrąją istorija ir gausite pastiprinimo iš šios žinios visiems jums. Iš tiesų jus pradėjote ta matyti kai jūs pradėjote atrasti savo praeities civilizacijas pradės taip pat kilti jūsų žiniasklaidoje. Ir kai viskas tai pakils virš jūsų kaip žmonių ir suvoksite didesnį vaizdą, tiek šitame pasaulyje tiek ir visatoje, mes atvyksime su atviromis rankomis, mylėdami ir gerbdami jūsų kelionę. Procesas jau prasidėjo ir mes toliau prižiūrėsime jūs.


Kas gali būti laimingiau nei susirinkimas tų kurie norės matyti dalykus iki išvados. Ir mes sakome jums žiūrėti į viršų ir ten būsime su jumis, su meilę ir abipuse pagarba. Mūsų abipusė kelionė davė mums tiek laimės.

Gyvenkite taikoje

Čeneleris: Danguaus Klajunas

Translator: Gediminas

No comments:

Post a Comment