We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

sirius

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

UFOs (jan 2012)

Thursday, January 12, 2012

12.1.2012


Galaktinė federacija per dangaus keliautoją


Sausio 12, 2012 m


Sveikinimai nuo federacijos:

Tai kas turi įvykti šiuo metu yra diskutuojama aukščiausiuose valdžios sluoksniuose už uždarų durų ir per pasiuntinius įvairiose kitose valdžiose visame pasaulyje. Kadangi laikas artėja prie to kas yra neišvengiama jūsų lyderiai supranta kad jie negali sustabdyti tiesos skleidimo bangos kuri keliauja per pasaulį. Jie supranta jog arba jie bus nublokšti šios bangos arba jie turi sukelti savo bangą ir tokiu būdu atsimušti. Jų sugebėjimas tuščiažodžiauti šia tema stebina netgi mus, nes mes matome kaip jie kaunasi dėl valdžios tarpusavyje. To pasėkoje tarp kovojančių vienas visada pasitraukia ir kova vėl prasideda iš naujo tarp likusių. Mes laukiame atsitraukę to kas turi įvykti ir čia jums patiems teks pasistengti arba teks tuomet įsikišti mums.


Greitai jus pasieks naujienos apie „naujai“ išrastą išradimą srityje kurią jūs vadinate nuline energetine sistema. Ji bus pristatoma kaip teorinė, bet realybėje tai yra realiai funkcionuojantis įrengimas sukurtas jau labai seniai, bet tik dabar paviešinamas. To pasėkoje bus sukurta daug naujų išradimų pagal patentus. Šio išradimo atskleidimas bus įdėmiai stebimas valdžios atstovų, kad išsiaiškinti kokią tai sukels visuomenės reakciją.

Anglijos karalienė perleido Iluminati valdymą grupei su kuria mūsų žemės sąjungininkai turi konsultacinių privilegijų. Tai reiškia jog ši organizacija bus kur kas nuolaidesnė pokyčiams reikalingiems kad tiesa būtų atskleista ir sąmokslininkai liausis kontroliavę žmones. Taip buvo pasiekta „taika“ po daugybės mėnesių derybų. Mes manome jog tokiu būdu mes pašalinome dar vieną kliūtį link to kas neišvengiama.

Jūs turbūt pastebėjote jog NSO stebėjimai truputį sumažėjo, nors tie kurie buvo pastebėti susilaukė nemažo dėmesio net iš žinių. Tai greitu laiku pasikeis. Dabar mes esame kitame tiesos atskleidimo etape ir greitai mūsų laivai bus kur kas labiau matomi.

Visai neseniai buvo surengtas didis susitikimas iš visų Federacijos frakcijų. Tai buvo svarbus įvykis, ne vien dėl savo masto, bet ir dėl savo svarbos. Jo metu buvo suderinti galutiniai klausimai susiję su būsimais įvykiais, įskaitant politinius, socialinius, religinius, emocinius, mentalinius ir fizinius išsišakojimus liečiančius tiesos atskleidimą. Šis susitikimas buvo surengtas viename galingame mūsų laive, gyvoje mašinoje tokioje didelėje kad ji užgožtų jūsų suvokimą apie konstrukcijas. Ištiktųjų fizinė erdvė šiam susitikimui nebuvo būtina, nes mes dažnai viską aptariame tiesiog telepatiškai , bet šį kartą mes susitikome fiziškai nes tokiu būdu buvo lengviau spręsti tokios svarbos klausimus. Tarp susirinkusiųjų buvo ir žemės atstovai, kurie pareiškė savo nuomonę apie artėjančius įvykius ir į ją buvo svariai atsižvelgta.

Nors ir per daugybę metų jūs susidūrėte su daugybe nesėkmių, mes esame sujaudinti to vaizdo kurį matome artėjant per artimiausius mėnesius ir to ką jie mums visiems atneš. Prisiminkite tą jausmą dar kartą apie tuos laikus kai jūs nusprendėte gyventi ir manierą kuria jūs prabudote tiesai. Jūsų mintys sukels bangas kurios veiks kaip švyturys tiesai ir ši tiesa sugrįš pas jus su didžiule galia.

Gyvenkite taikoje

Kanalai: dangaus keliautoją

Channeler: Wanderer of the Sky

Translator: Donatas

No comments:

Post a Comment